-.- team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike Clan since 2009 Juny
 
HomeSearchRegisterLog in
Last CW's CS 1.6
/edit
Latest topics
» herring fish oil
Pravila foruma I_icon_minitimeThu Aug 04, 2011 12:05 am by Guest

» are fish oil supplements good for you
Pravila foruma I_icon_minitimeTue Aug 02, 2011 7:50 am by Guest

» гинекологические рассказы
Pravila foruma I_icon_minitimeSun Jul 31, 2011 8:34 pm by Guest

» Продвижение неизбежно
Pravila foruma I_icon_minitimeFri Jul 29, 2011 11:35 am by Guest

» generic cialis canada
Pravila foruma I_icon_minitimeThu Jul 28, 2011 1:41 pm by Guest

» Ново Ново Ново !!!
Pravila foruma I_icon_minitimeSun Jun 21, 2009 7:34 am by bey00

» Филм Филим Филм :)
Pravila foruma I_icon_minitimeSun Jun 21, 2009 7:31 am by bey00

» Favourite Style Music
Pravila foruma I_icon_minitimeSun Jun 21, 2009 7:31 am by bey00

» CW Status
Pravila foruma I_icon_minitimeSat Jun 20, 2009 8:40 pm by bey00

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Pravila foruma

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 31
Join date : 2009-02-20

Pravila foruma Empty
PostSubject: Pravila foruma   Pravila foruma I_icon_minitimeFri Feb 20, 2009 11:21 am

Најстроги правила :

1. Забранета било каква расправија помеѓу членовите на форумот .
2.Забрането е било какво рекламирање без одобрение од Администраторот.
3.Забрането е спамирање во тема што нема никаква поврзаност со истиот спам .
4.Забрането е копирање на теми или постови од форумот без да се одобри од страна на Аминистраторот.

Помали прекршоци :

пцовки
навредувања
...


Доколку некој од членовите нема соодветно да го применува правилникот ке биде отстранет од истиот !

Пријатни мигови на форумот ~ -.- Team
Back to top Go down
https://invisiblefive.macedonianforum.net
 
Pravila foruma
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-.- team :: Forum :: Pravila na foruma-
Jump to: